Skip to main content

Tonavimo paslaugos

Instint™ gelkautų tonavimo technologija naudojama daugiau kaip 25 pasaulio šalyse ir garsėja kaip aukščiausio lygio sprendimas šios technologijos srityje. Įranga preciziškai dozuoja Ineos patentuotus pigmentus, taip pat gali reguliuoti gelkautų stingimo laiką. Ši technologija mums atveria galimybę gaminti virš 1 000 iš anksto nustatytų spalvų, o bendradarbiaujant su Ineos galime sukurti ir visiškai originalius atspalvius, pritaikytus jūsų individualiems poreikiams.

Ši technologija taip pat leidžia mums sukurti įvairių atspalvių pigmentines pastas, kurios gali būti naudojamos dervos ir gelkauto spalvinimui.

NIX PRO Color Sensor

Be to, naudodamiesi NIX PRO Color Sensor, galime akimirksniu identifikuoti bet kokios medžiagos ar paviršiaus spalvą ir suteikti reikiamą informaciją. NIX PRO Color Sensor yra nešiojamas prietaisas, galintis matuoti bet kokio objekto spalvą ir teikti tikslią spalvos informaciją į mobiliuosius telefonus. Jo patentuotas ir „Red Dt“ apdovanojimą laimėjęs dizainas blokuoja visą aplinkos šviesą ir naudoja savo kalibruotą šviesos šaltinį, užtikrinant pramonės lygio tikslumą.