Skip to main content

Gelkautas

Gelkautas – poliesterio dervos pagrindu sukurta danga (pirmasis sluoksnis), suteikianti lygų, norimos spalvos paviršių stikloplastiko detalėms. Gelkautas ne tik pagerina stiklo pluošto detalės išvaizdą, bet taip pat apsaugo nuo ilgalaikių aplinkos veiksnių. Topkautai naudojami apdailai (viršutiniam sluoksniui), kai nenaudojama forma. Visi mūsų siūlomi gelkautai gali būti įsigyjami kaip topkautai.

INEOS

Mūsų asortimente yra INEOS premium klasės Maxguard™ gelkautai, kurie užtikrina išskirtinę paviršiaus kokybę eksploatuojant gaminius sudėtingose sąlygose ir baziniai Enguard™ aukštos kokybės universalūs gelkautai. Gaminiams, kuriems svarbi estetika, galime pasiūlyti perlamutrinių atspalvių gelkautus Maxguard™ GM, praturtintus mineralais ir kitais šviesą atspindinčiais priedais. Taip pat tiekiame specialius vinilesterinius gelkautus Maxguard™ GT formų gamybai ar ugniai atsparius gelkautus Maxguard™ FR.

AME® VPRO

Norint apsaugoti gaminį nuo vandens poveikio (osmoso) ir tuo pačiu suteikti laminato paviršiui ypatingą blizgumą, gali būti naudojama užtvarinė danga, dar kitaip vadinama barjerkautu. Papildomas sluoksnis išsaugo gaminio lankstumą. Ši danga gali būti dengiama purškiant, vadovaujantis tokiomis pačiomis taisyklėmis ir priemonėmis, kaip dirbant su gelkautu. Naudojant AME® VPRO barjerines dangas, gaminį galima lengviau išimti iš formos, taip padidinant gamybos efektyvumą.