Skip to main content

GRACO

GRACO yra stikloplastiko gamybos įrangos lyderė pasaulyje. Jų kuriama įranga išsiskiria technologine pažanga, ilgaamžiškumu ir patikimumu. Šios sistemos ne tik didina darbo procesų našumą, bet ir sumažina žaliavų sąnaudas.

Naudojant stiklo plastiko gamybos įrangą, skirtingai negu rankiniame formavime, nereikia iš anksto ruošti armuojančių medžiagų bei dervos ir kietiklio mišinio. Laminato gamyba pradedama iš karto įjungus įrangą. Automatiškai paruoštas norimas dervos ir armuojančios medžiagos (stiklo virvės) mišinys paduodamas į purkštuvą, kurio viduje yra stiklo virvės kapojimo įranga. Galimas dervos, kietiklio ir stiklo virvės kiekio reguliavimas, todėl galima dirbti su įvairių formų, dydžių gaminiais. Jeigu pageidaujama ant formos galima purkšti tik dervos ir kietiklio mišinį.

Mūsų siūlomą GRACO produktų asortimentą sudaro:

  • Gelkautų purškimo įrangos;
  • Stiklo plastiko gamybos įrangos;
  • Purkštuvai;
  • Atsarginės dalys.

Svarbus elementas aukštos kokybės produkcijai pagaminti taip pat yra tinkamas gelkauto sluoksnis. GRACO sukūrė specialias gelkautų purškimo sistemas, kurios leidžia pasiekti plonesnį ir vienalytiškesnį gelkauto sluoksnį.