Skip to main content

Derva

Poliesterinė derva tai sudėtingas mišinys susidedantis iš nesočiojo poliesterio ir stireno, kuris ilgus metus plačiai naudojamas pluoštu sustiprintų plastikų gamyboje. Dėl šios dervos stiprumo, lengvumo, atsparumo korozijai ir daugelįo kitų naudingų charakteristikų, dažnai naudojama laivų gamybos, statybos, vėjo energetikos ir automobilių pramonėse. Mūsų asortimente rasite įvairios paskirties poliesterinių INEOS Composites dervų iš Aropol™, Polaris™ ™, Arotran™ serijų, kurios atitiks jūsų unikalius poreikius.

Aropol ™ – bendrosios paskirties poliesterinės dervos pagamintos ortoftalinių rūgščių pagrindu, skirta rankiniam formavimui ir laminavimui purškiant. Šios dervos naudojamos gaminiams, kuriems nekeliami ypatingi reikalavimai dėl šiluminio-cheminio atsparumo, pvz. talpų, laivų, valčių, vėjo jėgainių menčių, formų ir kt. gamybai.

Polaris™ dervos specialiai suprojektuotos veikti įvairiose kritiniuose gamybos procesuose, naudojant didelį užpildo kiekį, greitus nuėmimo laikus nuo formos be paviršiaus įtrūkimo ir deformacijos. Dervos sukurtos dirbtinio ir lieto marmuro gamybai.

Dervų laikymas

Maksimalus dervų saugojimo laikas yra nuo 3 iki 12 mėnesių (priklauso nuo dervos rūšies). Rekomenduojame, kad visos dervos būtų sandėliuojamos stabilioje, iki 20⁰C temperatūroje, pageidautina patalpose, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Ilgesnis sandėliavimas nesilaikant rekomenduojamų sandėliavimo sąlygų gali neigiamai paveikti skystos dervos savybes – klampumą ir stingimo laiką. Prieš naudojimą dervą būtina gerai išmaišyti.