Stiklo plastikas laisvalaikio prekių gamybai

Dėl išskirtinių kompozicinių medžiagų savybių – atsparumo aplinkos poveikiui, korozijai, puikios estetinės išvaizdos, gaminių formų ir spalvų įvairovės, stiprumo, atsparumo ugniai, ilgaamžiškumo ir, jei prireikia, paprasto remonto, kompozicinės medžiagos plačiai naudojamos kuriant gaminius aktyviam laisvalaikiui.

Kompozicinės medžiagos naudojamos gaminti baseinus, sūkurines vonias, nusileidimo kalnelius vandens atrakcionų parkuose, čiuožyklas žaidimų aikštelėms, vandens dviračius, baidares, kanojas, irklentes, slidinėjimo lazdas, snieglentes, ledroges, dronų korpusus.

Baseinai iš stiklo plastiko

Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia pagaminti įvairių formų, spalvų, matmenų baseinus. Baseinai iš stiklo plastiko išsiskiria originalia išvaizda, juos paprasta įrengti, yra ilgaamžiai.

Nusileidimo kalneliai iš stiklo plastiko

Nusileidimo kalneliai iš stiklo plastiko, palyginus su pagamintais iš kitų medžiagų, yra lengvesni, atsparesni plastinėms deformacijoms, ilgaamžiškesni, dėl specialios dangos suteikia geresnį slydimą, eksploatacijos metu nereikalauja papildomo aptarnavimo.

Medžiagos baseinų, sukūrinių vonių, gaminių laisvalaikiui gamybai

  • Padidinto atsparumo UV spinduliams ir drėgmei gelkautai: MAXGUARD SW, MAXGUARD GN; MAXGUARD NP;
  • Vinilesterinė derva (užtvarinės dangos sluoksniui) AME 6001;
  • Poliesterinė derva su maža stireno emisija AROPOL M 105;
  • Armuojančios stiklo pluošto medžiagos.
IMG_9660
laisvalaikio prekių gamybai 2
20160714_114511