RST valikliai ir įranga

Atsakomybė už aplinkos išsaugojimą tenka kiekvienam Žemės gyventojui. Todėl pramonės sritys, kurios orientuojasi į ateitį, keičia agresyvius produktus saugesniais. Nors pramoniniai valikliai šiais laikais vis dar turi neigiamą įvaizdį, valiklis RST yra lakus produktas, kurio sudėtyje nėra toksinių medžiagų. Valiklį RST iš esmės saugu naudoti, jis nekenkia žmogaus sveikatai ir aplinkai.

RST valiklis (5L)

RST valiklis (5L)

RST valymo įrenginys

RST valymo įrenginys

RST valiklio naudojimas ženkliai sumažina valiklių šalinimo išlaidas. Jums nebereikia rūpintis cheminių atliekų konteineriais, todėl Jūsų darbo aplinka gali tapti erdvesnė. Į RST valymo įrenginį kasdien reikia įpilti vandens ir RST valiklio, kad šio valymo skysčio efektyvumas atsinaujintų. Darbuotojai pradėję dirbti su šiuo valikliu ir įranga iš karto pajaučia skirtumą.

RST valiklis gali būti parduodamas bakeliais (po 5 L), statinėmis (200 L) ir konteineriais (1000 L).

RST valymo įranga

Kadangi RST valiklis dervos likučius išskaido į mažas daleles, patartina naudoti pakankami didelę valymo įrangą, siekiant sukurti nejudantį vandens sluoksnį, kuris leistų dervos dalelėms nugrimzti į dugną ir ten pasilikti. Įrenginyje esančios grotelės skirtos nutrinti ant įrankių esantį purvą.

Galimi trys valymo įrangos variantai:

220 L valymo įranga (125 x 85 cm)

§ Išorinė šildymo sistema su valdymo bloku;

§ Nerudyjančio plieno kojelės;

§ Rankų plovimo kibirėlis;

§ Vienu metu gali dirbti maksimaliai 4 – 6 darbuotojai.

 

 

200 L valymo įranga (80 x 60 cm)

§ Išorinė šildymo sistema su valdymo bloku;

§ Be vežimėlio, ratukų.

 

 

 

120 L valymo įranga (60 x 50 cm)

§ Išorinė šildymo sistema su 1,2 kW valdymo bloku;

 

RST valymo įrangą galite pasidaryti patys! Kurdami savo darbo įrankių valymo įrenginius atminkite, kad grotelės turėtų būti maždaug 5-10 cm žemiau vandens lygio, o joje esančios skylės pakankamai plačios (20 mm x 22 mm). Pasistenkite, kad valymo įrenginio viršutinė dalis būtų platesnė, taip užtikrinsite geresnį RST valiklio pasikeitimą. Ideali medžiaga įrangai yra polipropilenas (PP), kadangi ant jos nesikaupia purvas ir ji turi geras termoizoliacines savybes. Dėl šios priežasties sunaudojama mažiau energijos norint išlaikyti reikiamą, įrangos viduje esančio valiklio, temperatūrą. Tačiau galite naudoti ir standartinę plieno statinę ar net didelį kibirą.

Turėdami klausimų, dėl RST valiklių ir įrangos, susisiekite.